Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Üzenőfal
NE!!! Olvasd el!!!

Ugysem tudodelelolvasni
Nem megmondtam, hogy ne olvasd el?!!! De ha már itt vagy, hát legyen! Szóval...Jelentkezni akarsz? Biztos vagy benne? És elég őrült vagy hozzá? Hát ezt nem hiszem...De sebaj, itt biztos megőrülsz! Még mindig akarod? Nah, joh...,akkor elmondom mit tégy! Ellőször is! Írj egy egyoldalas jelentkezést arról, hogy ki vagy. Ez lehet, vámpír, vérfarkas, tündér, sarkinyúl, csőgörény, Kakashi seinsei, francia katona, körtefa, vagy amit akarsz. Felőlem ezeket össze is mixelheted. Azaz lehetsz például francia csőgörény, akinek egyik szülője sarkinyúl, másik körtefa. A lehetőségek tárháza korlátlan. Ha nem egészen egy oldal, nem baj. Ha sokkal több mint egy oldal, az sem, de nem vagy normális, ha ezért a hülyeségért annyit görcsölsz. Legyen benne a jelentkezésben külsőd: Haj, szemszíned, púpos vagy-e, vagy sánta, vagy daliás mint superman, esetleg gyönyörű, mint Hófehérke, vagy csúf mint a böjtiboszorkány. Milyen a jellemed? Egyszínű? kétszínű? Szivárványszínű? Sötét vagy mint a csillagtalan éjszaka? Mi eddigi élettörténered? Hány embert öltél meg 2 éves korodban? Hány sanyarú kalandon mentén keresztül? Hová hányódtál eddig? És minek hányódtál ide? (Ezt nyomósan indokold meg!) Ha megírtad, küldd el! Cím: leokadia.tramppley@totalcar.hu Aztán szoríts, hogy a hülyék befogadjanak! Amilyen hülyék, megteszik... Regisztrálj a fórumra, és játsz! De vigyázz! ha kiderül, hogy normális vagy, az a biztos halál! Várunk!;)
Legutóbbi témák
» Tanterem
Leokádia Eulália Trumpley Icon_minitimeVas. Okt. 28, 2012 1:02 am by Nító

» Lezárt pince
Leokádia Eulália Trumpley Icon_minitimeVas. Okt. 28, 2012 12:58 am by Nító

» Szellemkislány, alias Szamara
Leokádia Eulália Trumpley Icon_minitimeSzomb. Okt. 27, 2012 4:45 pm by Leokádia Eulália Trampley

» Hiroshima Kichimanush
Leokádia Eulália Trumpley Icon_minitimePént. Okt. 26, 2012 9:15 pm by Leokádia Eulália Trampley

» Perfect Mary-Sue
Leokádia Eulália Trumpley Icon_minitimePént. Okt. 26, 2012 9:14 pm by Leokádia Eulália Trampley

» Leokádia Eulália Trumpley
Leokádia Eulália Trumpley Icon_minitimePént. Okt. 26, 2012 9:12 pm by Leokádia Eulália Trampley

» Kiképzés: Tűsarkúban hosszútávfutás
Leokádia Eulália Trumpley Icon_minitimeCsüt. Okt. 25, 2012 11:52 pm by Leokádia Eulália Trampley

» Vénuszdombra futás
Leokádia Eulália Trumpley Icon_minitimeCsüt. Okt. 25, 2012 4:32 pm by Leokádia Eulália Trampley

» Jajj, de halálos!
Leokádia Eulália Trumpley Icon_minitimeSzomb. Okt. 20, 2012 4:52 pm by Leokádia Eulália Trampley


 

 Leokádia Eulália Trumpley

Go down 
SzerzőÜzenet
Leokádia Eulália Trampley
Admin
Leokádia Eulália Trampley


Hozzászólások száma : 141
Registration date : 2007. Jun. 24.

Character sheet
Ennyivel tud odaütni:
Leokádia Eulália Trumpley Left_bar_bleue200000000000/200000000000Leokádia Eulália Trumpley Empty_bar_bleue  (200000000000/200000000000)

Leokádia Eulália Trumpley Empty
TémanyitásTárgy: Leokádia Eulália Trumpley   Leokádia Eulália Trumpley Icon_minitimePént. Okt. 26, 2012 9:12 pm

Nevem Leokádia Eulália Trampley. Háromezer -négyszázhuszonhat évvel ezelőtt születtem Franciaországban. Anyám francia katona, aki a kalózok ellen küzd időszámításunk előtt számold ki hány évvel, mikor a gyarmatokon sok fa volt, és mindegyik mögött egy francia katona lakott.
Apám vámpírmágus, aki baromi erős, ügyes, és nagyon de nagyon gonosz. Ezért anyám nem szerette. Én sem. Én anyámat sem. Két éves voltam, mikor apám és anyám belém akarták tömni a spenótot. Azt hazudták nekem, hogy az egészséges. De persze én nem estem a fejem lágyára, viszont koromhoz képest már akkor nagyon ügyes és erős voltam, és mint védtelen gyenge gyermek másom nem lévén, a gumikacsámat tömtem le apám torkán. Segítségére siető anyámat fejbe somtam a cumisüvegemmel. Amíg ők ezen elgondolkodtak a földön fekve fuldokolva és vérbe fagyva, és magamhoz vettem néhány váltás liberót, és elsprinteltem a teliholdas éjszakában.
Néhány hétig másztam négykézláb a Karib tengeren át, míg végül Angliába érkeztem valami Rockforth nevű helyre. Ott varázslóinasokat képeztek. Vezetőjük Dupladurr engem is nagyon ott akart tartani, mert az út során belém vágott egy villám, és ettől hülye sebhely képződött a homlokomra, mai az öregnek nagyon tetszett. Beintettem neki, és tovább vándoroltam. Közben persze nőttem, növögettem, és amerre jártam mindenkit kinyírtam az egyszemű óriástól a holland órásmesterig. Ez utóbbi kellemes emlékem, mert egy igen szép arany karórával távoztam onnan, melyet máig kezemen hordok, és aki hozzá aka nyúlni, azt kibelezem. Ezért több nagyvárosban az Órás Belező néven köröznek.
Végül elértem ide, fogalmam sincs hova, mert a hülye Admin azt nem írta ki, de itt vagyok. Tünde vérem miatt gyors vagyok mint állat, a teliholdas éjszaka óta farkasfogaim is vannak, és mivel apám vámpír volt, ezért én még véletlenül sem lettem az. Mágus sem. Hanem boszorkány. De annak jó. Baromi jó. Tudok esőtáncot járni, pénzért megmondom a jövődet (ne aggódj, tuti szépet mondok), és kotyvasztok neked bármilyen bájitalt. A játékban majd kiderül, mit tudok még, most nem jut eszembe.
Kinézetem: Szőke vagyok (ez belsőmre is igaz), arany szemű(meg ne kérdezd azt meg hogyan), szép, hogy mindenki seggre ül ha meglát(bár lehet, hogy ez nem amiatt van, hanem mert nem szeretek mosakodni).
Belsőm: Mint mondtam szőke. A többi úgyis kiderül, ne faggass már ennyit! Mi vagy te, dilidoki?
Itt vagyok azt készEz neked nem elég? Akkor kapd be! Megyek más szerepre. Sokkal jobbraVagy csinálok én.
Hogy mégis maradjak? Könyörögsz? Na joh, ha nyalod a talpamat. Így jó lesz. Rendben, maradok kivételesen.
Ennyi, kamera leáll!...
Vissza az elejére Go down
https://psychotic.hungarianforum.com
 
Leokádia Eulália Trumpley
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Ápoltjaink kórtörténetei :: Ápoltjaink kórtörténetei-
Ugrás: