Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Üzenőfal
NE!!! Olvasd el!!!

Ugysem tudodelelolvasni
Nem megmondtam, hogy ne olvasd el?!!! De ha már itt vagy, hát legyen! Szóval...Jelentkezni akarsz? Biztos vagy benne? És elég őrült vagy hozzá? Hát ezt nem hiszem...De sebaj, itt biztos megőrülsz! Még mindig akarod? Nah, joh...,akkor elmondom mit tégy! Ellőször is! Írj egy egyoldalas jelentkezést arról, hogy ki vagy. Ez lehet, vámpír, vérfarkas, tündér, sarkinyúl, csőgörény, Kakashi seinsei, francia katona, körtefa, vagy amit akarsz. Felőlem ezeket össze is mixelheted. Azaz lehetsz például francia csőgörény, akinek egyik szülője sarkinyúl, másik körtefa. A lehetőségek tárháza korlátlan. Ha nem egészen egy oldal, nem baj. Ha sokkal több mint egy oldal, az sem, de nem vagy normális, ha ezért a hülyeségért annyit görcsölsz. Legyen benne a jelentkezésben külsőd: Haj, szemszíned, púpos vagy-e, vagy sánta, vagy daliás mint superman, esetleg gyönyörű, mint Hófehérke, vagy csúf mint a böjtiboszorkány. Milyen a jellemed? Egyszínű? kétszínű? Szivárványszínű? Sötét vagy mint a csillagtalan éjszaka? Mi eddigi élettörténered? Hány embert öltél meg 2 éves korodban? Hány sanyarú kalandon mentén keresztül? Hová hányódtál eddig? És minek hányódtál ide? (Ezt nyomósan indokold meg!) Ha megírtad, küldd el! Cím: leokadia.tramppley@totalcar.hu Aztán szoríts, hogy a hülyék befogadjanak! Amilyen hülyék, megteszik... Regisztrálj a fórumra, és játsz! De vigyázz! ha kiderül, hogy normális vagy, az a biztos halál! Várunk!;)
Legutóbbi témák
» Tanterem
Perfect Mary-Sue Icon_minitimeVas. Okt. 28, 2012 1:02 am by Nító

» Lezárt pince
Perfect Mary-Sue Icon_minitimeVas. Okt. 28, 2012 12:58 am by Nító

» Szellemkislány, alias Szamara
Perfect Mary-Sue Icon_minitimeSzomb. Okt. 27, 2012 4:45 pm by Leokádia Eulália Trampley

» Hiroshima Kichimanush
Perfect Mary-Sue Icon_minitimePént. Okt. 26, 2012 9:15 pm by Leokádia Eulália Trampley

» Perfect Mary-Sue
Perfect Mary-Sue Icon_minitimePént. Okt. 26, 2012 9:14 pm by Leokádia Eulália Trampley

» Leokádia Eulália Trumpley
Perfect Mary-Sue Icon_minitimePént. Okt. 26, 2012 9:12 pm by Leokádia Eulália Trampley

» Kiképzés: Tűsarkúban hosszútávfutás
Perfect Mary-Sue Icon_minitimeCsüt. Okt. 25, 2012 11:52 pm by Leokádia Eulália Trampley

» Vénuszdombra futás
Perfect Mary-Sue Icon_minitimeCsüt. Okt. 25, 2012 4:32 pm by Leokádia Eulália Trampley

» Jajj, de halálos!
Perfect Mary-Sue Icon_minitimeSzomb. Okt. 20, 2012 4:52 pm by Leokádia Eulália Trampley


 

 Perfect Mary-Sue

Go down 
SzerzőÜzenet
Leokádia Eulália Trampley
Admin
Leokádia Eulália Trampley


Hozzászólások száma : 141
Registration date : 2007. Jun. 24.

Character sheet
Ennyivel tud odaütni:
Perfect Mary-Sue Left_bar_bleue200000000000/200000000000Perfect Mary-Sue Empty_bar_bleue  (200000000000/200000000000)

Perfect Mary-Sue Empty
TémanyitásTárgy: Perfect Mary-Sue   Perfect Mary-Sue Icon_minitimePént. Okt. 26, 2012 9:14 pm

Perfect Mary-Sue

Hosszú szárú, magassarkú csizmát hordok. A körmeimet feketére és fehérre lakkozom, persze pepita formában. Mindig miniszoknyát hordok, és rödidke toppocskát hozzá. A sminkem általában lila, vagy kék, vagy zöld, attól függ, hogy a pofon után melyik fázisban gyógyulok. A hajam hosszú és világoskék, meg zöld és néha fekete, máskor meg szőke, attól függ, hogy milyen hajszínű képet választok a karimnak. A nevem meg Perfect Mary Sue, de ez kit érdekel.
Jah, hogy nem ezzel kellett volna kezdeni? Akkor megmondom azt is, hogy kilencszáz évvel ezelőtt születtem Amerikában, az USA-ban, George Bush zabigyerekeként. Persze Bush utána visszasprintelt az időben a helyére, mert elnök volt, én meg ott maradtam a hülye felhőkarcolók között. Hamarosan azonban feltalálták a színesfilmet, és Godzilla is felváltotta King Kongot, aminek én nagyon örültem, és kis-godzillát tartottam az ágy alatt, aztán az ágy mellett, majd a szobámban, végül a nappaliban, legvégül pedig a házban, mert nem fért ki az ajtón, de én kifértem, és átköltöztem a garázsba. Hogy anyámról nem beszéltem? Jah, hát ő egy szőke liba volt, aki nem értette, hogy miért kell nekem gyík otthonra. Aztán a gyík megette, mikor egyik nap elfelejtettem kaját vinni neki a kertből.
Aztán, nem sokkal később, hogy három évesen árva lettem, mert apám ugye más idősíkon élt, anyám meg a Godzi gyomrában, én meg batyut kötöttem, és elmentem indiánokat látni. Csakhamar megérkeztem Indiába, a Titanicon, ami elfelejtett találkozni a jégheggyel, ellenben Leo DeKabrióval összebarátkoztam, és boldogan éltünk, amíg egy rossz napomon, amikor a szellemek megérkeztek a hétcsillagos luxuskunyhónkba, ki nem űzték belőle az értelmet, és én meg megszelídítettem a szellemeket, és útra keltem velük.
Aztán diliházba vittek, de a dilidoki megőrült, mert ő is látott olyan szellemet, mint én, úgyhogy őt becsukták, én meg megszöktem, és mikor átmentem a hídon, keblemre öleltem a fojtogatós kislányt.
Kétszáz évvel később megtaláltam a nagyapámat, aki akkor volt gyerek, és örökbe fogadtam, így a saját dédanyám lettem, de persze erről senki nem tudott, tehát én vagyok a kezdet és a vég a családomban, persze titokban, aminek a titkát két hadügyminiszter tudja csak, az egyik a NATO-é, a másik pedig VÁLTÓ-é.
Aztán, persze már háromszáz évesen, mikor orvosi szenzáció lettem, hogy hogyan élhetek eddig, kiderült, hogy apám a vérfarkasok és a vámpírok keveréke volt, és Meseerdői sötét lovag, meg persze hatalmas varázsló, de nem pálcázott, mert nem szerette, hiszen őt is megpálcázták gyerekkorába (félreértés ne essék, nádpálcával, nem mással!), ezért csak a kezével integetett, és erre a fél Amerika leborult előtte, a másik fele meg meghalt súlyos szívrohamban. Ezért én tök jól éltem az életemet.
Ám egy szép napon, mikor a helyesírási kéziszótár már érvényét vesztette a sok szerepjátékos honlap között, és új szavak kerültek a világra, amelyeket a bennfenteseken kívül senki nem értett, sőt mi több, még ő sem, eltévedtem a Gportalon. Keresgéltem a rekordmértékben szaporodó Editboard fórumok között, és rátaláltam erre a helyre, ami tök jó lesz. Ezért akarok jönni, nah, nem másért.
Hűséges szellemeim mindig velem vannak, és ágyasomként tartom Ragdan nagyurat, meg Maddockot, a vámpírok királyát, és Hesztia férjét, persze Hesztia nem tud róla (én se, hogy mi a férje neve, de most nem írom be a kérdést MSN-re, mert biztos másra figyel, és nem fog válaszolni, csak három másodperc elteltével, ami hűdenagyidő.)
Itt vagyok, köszönöm, jól vagyok, és itt is maradok!

Perfect Mary-Sue.
Vissza az elejére Go down
https://psychotic.hungarianforum.com
 
Perfect Mary-Sue
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Ápoltjaink kórtörténetei :: Ápoltjaink kórtörténetei-
Ugrás: