Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Üzenőfal
NE!!! Olvasd el!!!

Ugysem tudodelelolvasni
Nem megmondtam, hogy ne olvasd el?!!! De ha már itt vagy, hát legyen! Szóval...Jelentkezni akarsz? Biztos vagy benne? És elég őrült vagy hozzá? Hát ezt nem hiszem...De sebaj, itt biztos megőrülsz! Még mindig akarod? Nah, joh...,akkor elmondom mit tégy! Ellőször is! Írj egy egyoldalas jelentkezést arról, hogy ki vagy. Ez lehet, vámpír, vérfarkas, tündér, sarkinyúl, csőgörény, Kakashi seinsei, francia katona, körtefa, vagy amit akarsz. Felőlem ezeket össze is mixelheted. Azaz lehetsz például francia csőgörény, akinek egyik szülője sarkinyúl, másik körtefa. A lehetőségek tárháza korlátlan. Ha nem egészen egy oldal, nem baj. Ha sokkal több mint egy oldal, az sem, de nem vagy normális, ha ezért a hülyeségért annyit görcsölsz. Legyen benne a jelentkezésben külsőd: Haj, szemszíned, púpos vagy-e, vagy sánta, vagy daliás mint superman, esetleg gyönyörű, mint Hófehérke, vagy csúf mint a böjtiboszorkány. Milyen a jellemed? Egyszínű? kétszínű? Szivárványszínű? Sötét vagy mint a csillagtalan éjszaka? Mi eddigi élettörténered? Hány embert öltél meg 2 éves korodban? Hány sanyarú kalandon mentén keresztül? Hová hányódtál eddig? És minek hányódtál ide? (Ezt nyomósan indokold meg!) Ha megírtad, küldd el! Cím: leokadia.tramppley@totalcar.hu Aztán szoríts, hogy a hülyék befogadjanak! Amilyen hülyék, megteszik... Regisztrálj a fórumra, és játsz! De vigyázz! ha kiderül, hogy normális vagy, az a biztos halál! Várunk!;)
Legutóbbi témák
» Tanterem
Hiroshima Kichimanush Icon_minitimeVas. Okt. 28, 2012 1:02 am by Nító

» Lezárt pince
Hiroshima Kichimanush Icon_minitimeVas. Okt. 28, 2012 12:58 am by Nító

» Szellemkislány, alias Szamara
Hiroshima Kichimanush Icon_minitimeSzomb. Okt. 27, 2012 4:45 pm by Leokádia Eulália Trampley

» Hiroshima Kichimanush
Hiroshima Kichimanush Icon_minitimePént. Okt. 26, 2012 9:15 pm by Leokádia Eulália Trampley

» Perfect Mary-Sue
Hiroshima Kichimanush Icon_minitimePént. Okt. 26, 2012 9:14 pm by Leokádia Eulália Trampley

» Leokádia Eulália Trumpley
Hiroshima Kichimanush Icon_minitimePént. Okt. 26, 2012 9:12 pm by Leokádia Eulália Trampley

» Kiképzés: Tűsarkúban hosszútávfutás
Hiroshima Kichimanush Icon_minitimeCsüt. Okt. 25, 2012 11:52 pm by Leokádia Eulália Trampley

» Vénuszdombra futás
Hiroshima Kichimanush Icon_minitimeCsüt. Okt. 25, 2012 4:32 pm by Leokádia Eulália Trampley

» Jajj, de halálos!
Hiroshima Kichimanush Icon_minitimeSzomb. Okt. 20, 2012 4:52 pm by Leokádia Eulália Trampley


 

 Hiroshima Kichimanush

Go down 
SzerzőÜzenet
Leokádia Eulália Trampley
Admin
Leokádia Eulália Trampley


Hozzászólások száma : 141
Registration date : 2007. Jun. 24.

Character sheet
Ennyivel tud odaütni:
Hiroshima Kichimanush Left_bar_bleue200000000000/200000000000Hiroshima Kichimanush Empty_bar_bleue  (200000000000/200000000000)

Hiroshima Kichimanush Empty
TémanyitásTárgy: Hiroshima Kichimanush   Hiroshima Kichimanush Icon_minitimePént. Okt. 26, 2012 9:15 pm

Nevem Hiroshima Kichimanush. Anyám kicsi, apám egy manus. Hokkaido szigetén láttam meg a holdvilágot, mint egészen kicsi csecsemő, egy vérfarkas vicsorgós éjszakán. Nem sokáig élvezhettem a boldog gyerekkort, mert rendkívül gonosz apám, Kicsmanus Kichimanush, Kaksi szenszej iskolájába adott szobatisztaságot tanulni. Már első évben megbuktam bilibe kaksizásból. Ezután a pályaválasztás rögös útján csak két lehetőségem maradt. Vagy Númenorba megyek tündének, vagy Ammanba öngyilkos terroristának.
Először Númenorban próbáltam szerencsét, de a tündék mást sem csináltak, csak lengedeztek a fák alatt és között, és szomorú dalokat énekeltek. Nekem nem volt erősségem a famászás, énekhangom pedig pont olyan szép, mint egy vetési varjúé. Ezt kiküszöbölendő, a tündék mérgezett nyilakkal lövöldöztek termetes faromba. Később céltáblát is akartak rá rajzolni, de ekkor én megszöktem egy teherszállító hajón paradicsomnak álcázva.
Ezután Ammanba kerültem, de itt hamar kiderült, hogy az állás határozott idejű, rövid időtartamra szól, igaz, utána állandó lakhelyet kínált munkám befejeztétől a feltámadásig. Állítólag korábbi cselekedeteimet is beszámítják, mikor az elhelyezés mikéntjéről döntenek. Ám én nem szeretem az egyhangú állandóságot, ezért ismét olajra léptem, és az oktatóm által testemre szerelt műszereket, melyeket tömegközlekedési eszközökön kellett volna aktiválnom csúcsforgalomban, visszaszolgáltattam oktatómnak hajítás módszerével, mire ő heves sprintelésbe fogott. Ezzel világcsúcsot javított, de a díj átadását a műszerek okozta detonáció miatt nem érte meg.
Én ekkoriban jöttem rá, hogy a normális társadalomban(terroristák, rendőrök, tüntetők, fradiszurkolók között) nincs keresni valóm, így tudatosan kezdtem keresni az őrülteket. Megcéloztam az Üveghegyen túlt, és nekiindultam. Sajnos csak a helyszínen, a Kurtafarkú Malachoz címzett fogadóban jöttem rá, hogy rengetegen választják ezt az utat, így ott már minden hely betelt. Elindultam visszafelé, pedig baromi messze volt.
Reményvesztetten bandukoltam, míg végül egy európai miniországban találtam egy sárga házat, melyet őrültek laktak. Sajnos pont ezekben a napokban ezt a házat be akarták zárni, így újabb elmebeteget már nem fogadtak.
A paradicsomból kirekesztve keserű könnyeket hullatva bámultam befelé a zárt rácsos kapun. Könnyeim a nyári forró aszfaltra hullottak, és ott sisteregtek, engem gőzbe burkolva.
Így talált rám megmentőm, a nagy Leokádia Eulália Trampley, aki egy új életet kínált nekem a virtuális valóságban a virtuális őrültek között. Követtem őt, és most itt vagyok.

VEGYETEEEEK FEEEEEL!!!!!!!!

Külsőm: Az kívül van, és a napra lehet nézni, de rám nem érdemes. Hajam szőke, és barna hosszú hajam van. Rövid fekete hajamba rózsaszín tincseket festett a gond. Hosszú ősz hajfonataim a fenekemig érnek. Szemem zöld, és fekete szemem hidegen néz a világba, áthatóan kék, amitől egészen vörös.
Alkatom magas, de mivel túl alacsony vagyok, ez nem látszik. Karcsú vagyok és izmos, csak ezt néhány kilónyi zsírpárna elfedi. XS-es ruhákat hordanék, csak nem jönnek rám. Az S-esek sem. Az M már majdnem jó, de még nem tudom begombolni. Az L-es szűköcske, de már majdnem megfelelő. A legjobb az XXXXXXXXXXL. Az már épphogy pontosan, de jó.
Belsőm: Az belül van, és úgyse látjátok. Okos vagyok, csak ezt senki nem veszi észre. Hálistennek egészséges is, az IQ-m is negatív lett a minap. Jószívű, és önzetlen is vagyok, csak mindenki mindig tőlem akar elvenni mindent, és én nem akarom odaadni, ezért nem hiszik el nekem.
Kedves is vagyok, csak ritkán rugdosom a hajléktalanokat és a kóborkutyákat, és csak hétvégenként belezek ki néhány macskát. Tehát egy főnyeremény vagyok párkapcsolat szempontjából is. Szép, okos és szerény. És most olcsón adom magam;)
Vissza az elejére Go down
https://psychotic.hungarianforum.com
 
Hiroshima Kichimanush
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Ápoltjaink kórtörténetei :: Ápoltjaink kórtörténetei-
Ugrás: